Cevaplar 11

Yükleniyor...

Henüz ikinci sınıfı bitirmiş olmama rağmen, Bilkentin ve Bölümümün bana çok şey kattığını söyleyebilirim. Bilkent zor bir okul; ama bu zorluk biz öğrencilere bir düşman olmaktan ziyade, bizi mezuniyetimizden sonraki güçlüklerle ve iş hayatının getireceği zorlu dönüm noktalarıyla daha ustaca savaşmamızı sağlıyor. Ayrıca derslerdeki iş yükünün sadece vize ve finallerde odaklanmış olması yerine; ödevler, grup çalışmaları, projeler ve yazdığımız makalelerle her dersle ister istemez içli dışlı olup maksimum verimi almamızı sağlıyor. Akademisyenlerimizin donanımı da bu tempoya fazlasıyla uygun olduğundan, sistemin öğrencilere katkısı kaçınılmaz oluyor.

2,619 görüntülenme
1,441 görüntülenme
769 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü, 7. sınıftan beri hayalimdeydi ve bu yüzden bu bölümde okuduğum için çok mutluyum. Ben her zaman hayatta bir şeyleri daha iyiye götürmeye çalışan bir insan olmuşumdur ve Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nin temelinde de bunun olduğunu öğrenince bölümde okuduğum her dakikadan keyif almaya başlayarak daha mutlu bir insan oldum.

925 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi’ni ve Endüstri Mühendisliği’ni iki ayrı dalda incelemek istiyorum çünkü ikisinin de bana ayrı ayrı kattığı şeyler var. Bilkent Üniversitesi; yaşaması, kampüsü güzel ve eğlenceli bir yer. Endüstri Mühendisliği ise; beni akademik anlamda çok iyi geliştiren bir yer. Bu ikisinin kapsamında Bilkent Üniversitesi’nden Endüstri Mühendisi olarak mezun olunca da önünüze birçok yol açılıyor.

1,058 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bana kaliteli iş yapmayı öğretti. Hocaların beklentisi çok yüksekti. Son senemizde sanayide büyük çaplı bir şirkette farklı projelerde çalışıyordunuz. Bu proje size kurumsal hayatı önceden gösterip fikir edinmenize yardımcı oluyordu.

Hem akademik hem de sosyal anlamda gelişmemi sağladı. Çevrenizdeki insanların amaçları hedefleri size hep daha iyiyi gösterdiğinde siz de otomatik olarak o yönde ilerlemeye başlıyorsunuz. Bunun dışında uluslararası standartlardaki bir okulda okumak akademik anlamda da kendimi geliştirmemiz sağladı. 

Sonraki Sayfa »

İlgili Şirketler

Garanti BBVA
2198 takipçi
Huawei
2332 takipçi