Cevaplar 9

Yükleniyor...
2,608 görüntülenme
1,433 görüntülenme
705 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü, 7. sınıftan beri hayalimdeydi ve bu yüzden bu bölümde okuduğum için çok mutluyum. Ben her zaman hayatta bir şeyleri daha iyiye götürmeye çalışan bir insan olmuşumdur ve Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği’nin temelinde de bunun olduğunu öğrenince bölümde okuduğum her dakikadan keyif almaya başlayarak daha mutlu bir insan oldum.

919 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi’ni ve Endüstri Mühendisliği’ni iki ayrı dalda incelemek istiyorum çünkü ikisinin de bana ayrı ayrı kattığı şeyler var. Bilkent Üniversitesi; yaşaması, kampüsü güzel ve eğlenceli bir yer. Endüstri Mühendisliği ise; beni akademik anlamda çok iyi geliştiren bir yer. Bu ikisinin kapsamında Bilkent Üniversitesi’nden Endüstri Mühendisi olarak mezun olunca da önünüze birçok yol açılıyor.

1,054 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bana kaliteli iş yapmayı öğretti. Hocaların beklentisi çok yüksekti. Son senemizde sanayide büyük çaplı bir şirkette farklı projelerde çalışıyordunuz. Bu proje size kurumsal hayatı önceden gösterip fikir edinmenize yardımcı oluyordu.

603 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden 2017’de mezun oldum. Okulum ve bölümüm bana çalışma disiplinini, farklı işleri aynı anda yapabilmeyi ve bu işleri zamanında yetiştirebilmeyi öğrenmemi sağladı.