Cevaplar 4

Filtrele:Sırala:

MEC Business Seminar’a nasıl başvuru yapabilirim? (1 Cevap)

MEC Business Seminar’a başvurmak için http://www.mecbusinessseminar.org adresini ziyaret edip başvurunu hemenyapabilirsin. Ayrıca MEC Business Seminar etkinliğimizle ve diğeretkinliklerimizle ilgili detaylı bilgileri kaçırmamak için aşağıdaki sosyalmedya hesaplarımızı takip etmeyi unutma!


http://www.mecbusinessseminar.org

http://bilkentmec.com

MECFacebook - http://facebook.com/bilkentmec

MECTwitter - http://twitter.com/BilkentMEChttp://twitter.com/MECevents

MECYoutube - http://youtube.com/bilkentmec

MEC Business Seminar’ın diğer kariyer etkinliklerinden farkı nedir? (1 Cevap)

MBSyoğunlaştırılmış bir kariyer kampı olmasının yanı sıra hazırlamış olduğu sosyaletkinliklerle katılımcılarına güzel vakit geçirebilecekleri ve kolaylıklanetwork kazanabilecekleri fırsatlar sağlamaktadır. Aynı zamanda MBS bu yılkiEkonomiye Yön Veren Kadın Yöneticiler Panel’i ile gündemi takip etmeye devamediyor.

3 günlük bir kariyer kampı olan MEC Business Seminar’ın içeriği nedir? (1 Cevap)

Yoğunlaştırılmış bir kariyer kampı olan MBS’nin içeriğiniaşağıdaki gibi özetleyebiliriz;

·   Oturumlar
-Türkiye’nin en başarılı ve isim yapmış iş adamları ve global şirketlerintemsilcileri 50 dakikalık bir konuşma ve soru-cevap ile tecrübelerinikatılımcılara aktarıyor.

·    Paneller 
- Buyılki panel konumuz “İş Hayatına Yön Veren Kadın Yöneticiler Paneli”.Panelimizde farklı şirketlerden gelen kadın yöneticiler moderatörden vekatılımcılardan gelen soruları yanıtlayacak.

·  Vakaçalışmaları 
- 140kişi ile gerçekleştireceğimiz dev bir vaka yarışmamız olacak.

·  Motivasyonoyunları ve Gala Yemeği
- Katılımcılarımızınoturumdan sonra rahatlamaları ve network oluşturmaları için daha samimi birortam yaratmak amacı ile motivasyon oyunlarımız ve gala yemeğimiz olacak. Galayemeğimize şirket temsilcileri de katılabilecek ve katılımcılarımızkafalarındaki soruları sormak için daha sıcak ve samimi bir ortam bulacak.

MEC Business Seminar nedir? (1 Cevap)

Bu yıl 15.sini düzenlediğimiz Türkiye’nin kampüs dışı ilköğrenci etkinliği olan MEC BusinessSeminar, Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden özgeçmiş elemesiyleseçilmiş 140 öğrenci ile Türkiye’nin en başarılı iş adamları ve şirkettemsilcilerini buluşturmayı hedefleyen bir kariyer kampıdır.