Cevaplar 14

Yükleniyor...

%60 bölüm %40 üniversite diyorum
kötü bir ünide iyi bir bölüm okuyarak kendinizi geliştirebilirsiniz bölümünüzle ilgili ama iyi bir ünide kötü yada istemediğiniz bir bölüm okursanız sınava tekrar girmek zorunda bile kalabilirsiniz veya zorla o bölümü sevmek zorunda kalırısınız.AMA Şahsen ben söyliyim puanım çok düşük ama istediğim bölüme orada puanım yetiyor diye gidip erzurumda ağrıda vanda okumazdım.Okumadımda zaten .Puanım düşüktü ve alanyada yeni açılacak istediğim bölüme geldim belki bir şanstı bu ama durum böyle.

355 görüntülenme

Gene bilgisayar mühendisliği yazardım fakat Boğaziçi yazardım .Fakat oraya gene puanım yetmeyeceği için gene buraya gelirdim :)

383 görüntülenme

Kışın turistlerin çoğu gittiği için sezon kapanmış oluyor ve biraz sıkıcı bir yer oluyor fakat bu sorun değil . Pek eksisi yok aslında yani antalyada alanyada yaşıyorsunuz daha ne istiyorsunuz .

700 görüntülenme

Alanyada öğrenci olmak güzel .fakat burda tavuk dürüm 3 lira değil.Yani dışarıda yemek yemek burada öğrenci cebini yakıyor. Soğuk bir var bir yok.Yağmur yağıyor bol bol. Yağmurluğunuz ve şemsiyeniz varsa sorun yok. Otobüsler öğrenci kartından her binişte 1 lira alıyor.ve 1 lirayla alanyayı gezebilirsiniz yani. Alanya kalesinden manzara çekip instada paylaşabilirsiniz muhteşem olur. Yurt sıkıntısı yok gibi bişey hem kyk yurtları hem özel yurtlar ve ayrıca 3 yıldızlı otellerde çok uygun fiyatlara kalınabiliyor.

1,556 görüntülenme

En başta kendi işini kurmak isteyen kişiler için biçilmiş kaftandır çünkü kendi işinizi kurmanız için gerekli tüm masraflrı bedavaya getirebilir..Kendi sitenizi kurar ve işlerinizi sanal ortamdan internetten halledebilirsiniz. Güzel bir oyun tasarlar bunu google play storeda yayınlayıp para kazanabilirsiniz. Ama dil kesinlikle bilmelisiniz çünkü iyi şirketlere girmek istiyorsanız dil ve beceri gerekiyor.

3,281 görüntülenme