Cevaplar 10

Filtrele:Sırala:

Çağrı Merkezi ekiplerinde çalışmanın zor yanları nelerdir? (1 Cevap)

Çağrı Merkezi ekiplerinde çalışmanın birkaç zor yanı var ama onları da kendiniz halledebilirsiniz. Dikkatiniz çok iyi olması gerekiyor çünkü sesli bir ortamda çalışıyorsunuz. Kendinizi çağrıya verdiğiniz ve dikkatiniz dağılmadığı sürece pek bir zorlayıcı yanı olmuyor. Sadece karşınızdaki müşteriyle empati kurup onun dilinden konuşabilirseniz, hiçbir müşteride zorlanmadan iletişim kurabilirsiniz.

Çağrı Merkezi ekiplerinde çalışmanın sizi tatmin eden yanları nelerdir? (1 Cevap)

Çağrı Merkezi ekiplerinde çalışmanın beni tatmin eden yanı sürekli motive olmamızdır. Bir aile ortamında çalışıyoruz ve yöneticilerimiz bizi değişik aktivitelerle sürekli güncel ve motive tutuyor. Böyle bir ortamda çalışırken hiçbir zaman sıkılmıyoruz ve aynı tempoda çalışmaya sürekli olarak devam edebiliyoruz.

DenizBank İletişim Merkezi Ekibi çalışanları için nasıl eğitim ve gelişim fırsatları var? (1 Cevap)

Benim bankamla ilgili en çok gururlandığım şeylerden birisi, DenizBank’ta eğitimin ve gelişimin hiçbir şekilde sonunun olmamasıdır. Deniz Akademi’nin belirlediği eğitimlerle bilgilerimiz sürekli güncel kalıyor ve bankacılıkla ilgili yeni bilgiler öğrenebiliyoruz. Ayrıca cep telefonlarımızdan da mobil uygulama sayesinde 7/24 devam ettirebiliyoruz.

DenizBank İletişim Merkezi Ekibi mülakatlarında neler soruluyor? (2 Cevap)

Mülakatlarda çok zorlayacak sorular sorulmuyor. İletişim becerinizi, empati kurma yeteneğinizi, iş tecrübelerinizi, vardiyalı çalışmaya uygunluğunuzu ölçen sorular soruluyor.

DenizBank İletişim Merkezi'nde başvuru ve işe alım süreci nasıl ilerliyor? (1 Cevap)

Adaylar internet üzerinden başvurularını iletebiliyorlar. “Kariyer.DenizBank.com” üzerinden başvurularını ilettikten sonra adaylar bir sınava tabi tutuluyor. Bu sınavı başarıyla tamamlayanlar için kısa bir mülakat süreci oluyor. Bu mülakat sürecini de geçtikten sonra 2 aylık iş başı eğitimi ve 1 aylık teori eğitiminin ardından kariyerlerine DenizBank’ta devam edebiliyorlar.