Cevaplar 16

Yükleniyor...
381 görüntülenme
·
Transkripti Göster

METRO’nun bir vizyonunun olması, çalışan insanların bu vizyonu takip etmesi, bu vizyonun sadece yazılı olarak değil, gerçek hayatta da takip edilmesi ve uygulanmasıdır. METRO’nun Gastronomi sektörünü iyileştirmek ve Horeca müşterilerimizin bir numaralı iş ortağı olmak gibi bir vizyonu var. Bunu uygulayabilmek için birçok adım atıyor. Bunu takip etmek için Gastronometro diye bir platform kuruyor. Gastronomi’yi geliştirmek için gerçekten büyük ve iyi adımlar atıyor. Böyle bir şirketin parçası olmak ve vizyonu paylaşmak insanı hem teşvik hem de motive ediyor.

301 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Rioba; cafe, bar ve restoranlara çözüm ortağı olarak sunduğumuz ve müşterilerle buluşturduğumuz bir markamızdır. A Brand olarak, A marka olarak konumlandırıyoruz. Kaliteli ürünleri müşterilerle buluşturuyoruz. Avantajı da müşterilere kendi muadillerinin yanında bir fiyat avantajı sağlamasıdır. Biz profesyonel müşterilere hizmet ediyoruz. Hedef müşteri kitlemiz, profesyonel müşterilerdir. Horeca diye konumlandırdığımız müşterilerdir.

Rioba’nın altında bir cafenin, barın ya da restoranın ihtiyacı olabilecek tüm gıda ve gıda dışı ürünleri bulunabiliyor. Rioba; kahveleriyle çok meşhur. İthal ettiğimiz yeni bir çay sortimentimiz var. Bunun dışında cheesecake’ten mozaik pastaya, donuk waffle’dan sandviç ve keklere kadar donuk tatları var. Müşterilerin direkt alıp kendi müşterileriyle buluşturabileceği ürünlerimiz var. Rioba markasına gerçekten çok güveniyoruz, altındaki ürünler gerçekten çok kaliteli. Biz de ekip olarak Rioba markasını hem yürütmekten hem de altındaki ürünlerin satışını takip edip pazarlamaktan gerçekten mutluluk duyuyoruz.

183 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Aslında öyle bir marka ayrımımız yok. Herkes kendi yönettiği kategorilerin altındaki markalarla eşit şekilde ilerliyor. Şu anda Rioba’mızın aynı zamanda bir sosyal medya hesabı var. Ben sosyal medya hesabını bir ajansla birlikte yönetiyorum. Bu yüzden Rioba’yı şu sıralar biraz daha ön plana çıkartıyor gibi gözükebiliriz. Şu anda yeni gelen çatı markalarımız var, bizim için şu sıralar en önemlisi; çatı markalarımızı doğru şekilde rafta konumlandırmak ve artikel sayısını tamamlamaktır.

170 görüntülenme
·
Transkripti Göster

4 kişilik bir ekibiz, herkesin sorumlu olduğu kategorileri var. O kategorilerin altındaki Kendi Markalı ürünlerimizden kişiler sorumlu. Kendi Markalarımız altında rakamlar günlük değişiyor. Müşteri ihtiyaçlarına, ürünün satışına, performansına göre yaptığımız aktif projelerle ürün sayısı sürekli değişmekle beraber, rafta yaklaşık olarak 5 bine yakın Kendi Markamız altında ürünümüz var.