BenimHedefim.net

BenimHedefim.net

0 kişi, 3 cevap verdi.

Cevaplar 3

Filtrele:Sırala:

Benim Hedefim projesi ile hedeflediğiniz kitle ve projenin amacı nedir? (1 Cevap)

BenimHedefim projesi ile hedeflediğimiz kitle, içeriğinden de anlaşılacağı üzere üniversite adaylarıdır. Projenin amacına gelirsek, hiç şüphesiz üniversite adaylarının içinde bulunduğu karışıklık, ülkemizde eğitim sisteminin sürekli değişmesi ve adaylar üzerinde psikolojik etken oluşturmasından dolayı BenimHedefim projesini faaliyete koymayı düşündük. Ve ana amaç olarak üniversite adaylarının hedeflerine öncü olmayı odak noktamıza aldık. Ve sloganımızı "Hedefinize Ulaşmada Öncü" olarak seçtik.

Benim Hedefim Projesi ile adaylara sunmayı düşündüğümüz ana konular ise şunlardır;

Projemiz zaman içinde gelişmeye devam edecek ve üniversite adaylarının hedefleri doğrultusunda üniversite adaylarına destek vermeye devam edecektir. 

"Benim Hedefim" sloganı olan "Hedefinize Ulaşmada Öncü" tam olarak ne ifade etmektedir? (1 Cevap)

Benim Hedefim olarak seçmiş olduğumuz "Hedefinize Ulaşmada Öncü" sloganımız üniversite adaylarının hedeflerinin doğrultusunda yardımcı olduğunu ve her türlü desteği verdiğini belirtmektedir.

Sloganın amacı ise üniversite adayının hedefine ulaştığını görmek ve ona bu yolda yardımcı olmaktır.

BenimHedefim.net Proje Kurucusu olarak neler yapıyorsunuz? Eğitiminizden bahseder misiniz? (1 Cevap)

BenimHedefim.Net proje kurucusu olarak, üniversite adaylarına nasıl yardımcı olabilirim sorusu üzerine fikirler üretip, bunları uygulamaya çalışıp ve çeşitli yeni projeler üzerinde çalışmalar yapıyorum. Proje kurucusu olarak sosyal medyadan uzak kalmamak amacıyla sosyal medya kanalları açıyorum, ve hali hazırda Facebook Benim Hedefim sayfası ve Benim Hedefim İnstagram sayfaları ile adaylara motivasyon, ve çeşitli notlar yayınlıyorum.  

Eğitim durumuma gelecek olursak, Necmettin Erbakan Üniversitesinde İlahiyat okumaktayım. Ve bölümümü tercih edecek olan adaylara da yardımcı oluyorum.