Cevaplar 2

Yükleniyor...
1,408 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BAT Journey’e internetteki kariyer sayfalarını gezerken denk geldim. Başvurduktan sonra bir günlüğüne Samsun’u ve Samsun fabrikayı ziyaret etmek üzere davet edildik ve güne kahvaltıyla başladık. Kahvaltıda bize Liderlik Ekibi de eşlik etti ve gün boyunca bizimle vakit geçirdiler. Bu etkinliğin belki de en önemli yanı etkinlik süresince Liderlik Ekibiyle ve diğer katılımcılarla birlikte yaptığımız networking imkanıydı. Günün devamında BAT Samsun fabrikasını daha yakından tanıyabileceğimiz bazı vaka çalışmaları, oyunlar ve etkinlikler düzenlendi. Bu süreçte bize BAT’deki iş imkanlarından bahsedildi ve şirket kültürünü görüp fabrika alanını gezmiş olduk. Günün sonunda da Atakumsahiline gittik ve gün batımında kahve içerek Samsunlu birinin günü nasıl noktaladığını gördük.

882 görüntülenme
·
Transkripti Göster

BAT’de hem insanlara hem de insanların fikirlerine değer veren bir çalışma ortamı var. İnsanlar burada kendi inisiyatiflerini kullanarak işlerini yapabiliyorlar. Ayrıca her global ve büyük firmada olduğu gibi burada da çok farklı kültürlerden gelen insanlar çalışıyor. Bence bu noktada BAT’i diğer globalfirmalardan ayıran şey iletişimdir çünkü BAT’de çok açık ve güçlü bir iletişim var. Herkes sizinle çok açık bir şekilde iletişim kuruyor çünkü insanlar sizin buraya bir şeyler katabileceğinizin ve buraya gerçek bir deneyim yaşamak için geldiğinizin farkında.

Bunun dışında eleştiriye çok açık bir ortam var. Hatta yöneticileriniz sizi eleştiriyle ve gözlemle gelmeniz için cesaretlendiriyor. Burada size gerçek sorumluluklar veriyorlar. Yöneticiler bu sorumlulukların altından kalkabileceğinize güveniyor ve bunu size hissettiriyor. Kısacası burada hem kendinize hem de kariyerinize yatırım yapabileceğiniz çok değerli bir ortam var.