Cevaplar 5

Yükleniyor...

hayır.balıkesir üniversitesinde güzel arkadaşlıklar kurup, sosyal anlamda güzel şeyler yapmış olmam üniversiteyi sevmemi gerektirir mi? bence gerektirmez.çünkü burada almış olduğum eğitim kalitesinin ve bilimsel desteklerin yetersiz olduğunu düşünüyorum.

2,488 görüntülenme

üniversitenin; öğrenciler ve akademisyenler için değil memurlar, siyasi odakları olan gruplar ve siyasi odağı bulunmasa da yağcılık işlemini iyi yapan insanlar için var olması.yapmak istediğiniz bazı faydalı işlerde gereğinden kat kat fazla bürokrasi ile karşılaşıyorken, birilerinin işlerini kolay yollardan görmesi hevesinizi kırabilir.ama pes etmeyin!

2,526 görüntülenme
1

çok fazla beğendiğim yanı olduğunu söyleyemem ancak bu üniversitenin küçük ve çok tercih edilmeyen bir yer olması buraya yerleşen öğrencilerin sosyallik ve zekalarını kullanarak kolay bir şekilde sivrilebilir.

2,423 görüntülenme

bu tercihimi de çok fazla bilinçli bir şekilde yapmadın.ancak tercihlerim arasına mühendislik bölümlerini(makina,mekatronik, uzay,otomasyon...) bilerek ve isteyerek yerleştirdim.küçüklüğümden beri bilimi ve bir şeylerin nedenini öğrenmeyi hep sevmişimdir ve bu da beni temel bilimler ve mühendislik alanlarını tercih etmeye itti.

722 görüntülenme

çok fazla bilinçlice bir tercih yaptığım söylenemez.temel sebepleri arasında ailemin yaşadığı izmire yakın olması ve puanımın yetiyor olması var.

4,968 görüntülenme