Cevaplar 19

Yükleniyor...
1,279 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Mezun olduktan sonra Garanti Bankası’nda çalışmak istiyorsanız, Garantili Gelecek ya da Talent Camp programlarına katılarak MT adayı olabilirsiniz.

423 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Garanti Bankası'na mühendislik, iktisat, işletme gibi bankacılıkla ilgili tüm bölümlerden başvuru alıyoruz. 3. ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencisi olmanız yeterlidir.

2,571 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Size maliye analizinin nasıl yapıldığı gibi bilgi soruları sorulmuyor çünkü herkes iktisat mezunu değil. İşletme mezunu ya da mühendis arkadaşlarımız var, onlar da MT sürecine dahil olabiliyorlar. Sadece sizin yetkinliğinizi, takım çalışmasına yatkınlığınızı, motivasyonunuzu ölçmek amaçlı sorular soruyorlar.

834 görüntülenme
·
Transkripti Göster

MT programına dahil olabilmeniz için staj yapmanız ya da Talent Camp ile üç günlük kampa gitmeniz gerekiyor. Sekiz hafta boyunca haftada iki gün Garanti’ye gelip istediğiniz birimi deneyimleyerek MT programına seçilebiliyorsunuz ya da kamp tarafına gidip üç gün boyunca Garanti simülasyonlarına dahil olabiliyorsunuz.

250 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Staj süresince yöneticileriniz size çok destek oluyorlar. Okulunuzu yeni bitirmiş birisi olarak size hem yol gösteriyorlar hem de danışmanlık yapıyorlar. Bir eksiğiniz veya sıkıntınız olduğu zaman manevi olarak da destek olabiliyorlar. Benim staj sürem boyunca tüm yöneticilerle tanışıklığım oldu, aram hepsiyle çok iyiydi. Bu sizin insan ilişkiler yönetiminizle alakalı ama bunun dışında staja başlayanlara da çeşitli bildirimler veriyorlar. Bu durumda insan ilişkileriniz de kuvvetliyse yöneticilerinizle sağlam ilişkiler kurabiliyorsunuz.