Cevaplar 8

Yükleniyor...

MEF Üniversitesi'nin yurt dışı imkanlarının diğer üniversitelerden çok daha fazla olduğunu düşünüyorum. Erasmus'un yanı sıra 3+2 isimli eğitim opsiyonu da mevcuttur. 3+2 sisteminde 3 Yıl MEF'te lisans eğitiminin 3 senesini okuduktan sonra anlaşmalı okullardan birini seçerek (koşullar okula göre değişiyor) yurt dışında eğitime devam edebiliyorsunuz. Yurt dışındaki 2 senenin ilk senesinde lisans eğitiminin kalan bir yılı, diğer senesinde ise tezsiz yüksek lisans yaparak hem MEF hem de yurt dışındaki okulun diplomasını alabiliyorsunuz.

2,614 görüntülenme

Kesinlikle öncelik olarak bölüm tercihi yapılmalı. Hangi üni olursa olsun istenmeyen bir bölüm başa bela oluyor. Daha mezun olmamama rağmen birçok arkadaşımda bunu gördüm.

Kulüp etkinlikleri çeşitli alanlarda oluyor. En çarpıcı etkinliklerimizden biri Açılış partisiydi. Eski-Yeni birçok MEFlinin katıldığı parti Taksim360'ta gerçekleşti ve sosyalleşme açısından çok yararlı olduğu konuşuldu. Paintball, FIFA Turnuvası, Diyalog için Monolog, Diksiyon Eğitimi, DaDa Programına ziyaret gerçekleştirildi. Benzer etkinlikler ve daha fazlası yakında üyelerle olacak..

161 görüntülenme

Kulüp içerisindeki görevim başkanlık. Kulübün bana olan katkıları; sosyalleşmek, insanları daha iyi anlamayı sağlamak, eğlenceli etkinliklerle birlikte vakit öldürmek. Kulübümüzün amacı; olabildiğince daha çok MEFliye erişmek ve hep birlikte emin adımlarla etkinliklerimize devam etmek..

138 görüntülenme