Cevaplar 10

Yükleniyor...
858 görüntülenme
·
Transkripti Göster

İletişime açık ve sabırlı olmak, yeniliklere ayak uydurmak, müşteri isteklerini, değişen jenerasyonu ve yeni jenerasyonun şirketten neler istediğini anlayabilmek, arada sağlam bir köprü görevi görmek gerekiyor. Bunları başarabilmek için de kuvvetli iletişim gerekiyor çünkü iletişimi kuvvetli olan yöneticinin altından kalkamayacağı bir problem yoktur.

Mağazalar bizim için sabahları geldiğimiz bir podyum gibi olduğu için bu podyumda sağlam durmamız gerekiyor. İyi bir rol model olmamız için bunlar çok önemli etkenlerdir. Bizim duruşumuz, kıyafetimiz, ses tonumuz, davranışlarımız, tavrımız, tarzımızın hepsi yöneticiliğe aday olan arkadaşlara birer örnek oluyor. Şirketin yüzü saha ekipleri olduğu için bu hususlar bizim için çok fazla önem arz ediyor.

Kısacası; eleştirisel düşünceye sahip olmak, çalışanları dinleyip onlara kulak vermek, zamanı doğru bir şekilde yönetebilmek, yeterli geri bildirim verebilmek, hedefleri önceden planlayabilmek, çalışan motivasyonunusağlayabilmek, ekiple beraber hareket edebilmek çok önemlidir.

1,132 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çalışma şartlarıyla ve görüntüsüyle Koton’u temsil eder, müşteri memnuniyetini her zaman üst seviyede tutar, Koton standartlarını ve mağaza düzenini korur, belirlenen norm doğrultusunda insan kaynağını temin eder, mağazanın satış, denetim, satış performans gibi faktörlerini takip edip raporlayarak geri bildirimlerde bulunur ve buna göre aksiyon alır, yeni başlayan personellerin oryantasyon sürecini takip eder, mağazanın metrekaresinin ne kadar verimli olduğunu ve ne kadarının verimli olacağını kontrol eder, merkezden gelen görsel bültenlerin Koton standartlarına göre mağazalarda uygulanmasını ve korunmasını sağlar.

809 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Her meslekte olduğu gibi bu meslekte de inanmak esas olandır. Ben kendimi bu alanda geliştirebileceğimi ve kariyerimi burada geliştirebileceğimi düşündüm. Şu anda da iyi bir noktadayım. Koton’da büyüyen bir markanın ekip üyesi olmak bana inanılmaz bir haz veriyordu. Bunu sonuna kadar yaşadım ve hala yaşamaya devam ediyorum.

Ben Koton’da 2007 yılında Kasiyer olarak işe başladım, daha sonra Kasa Şefi olarak devam ettim. Bir askerlik arasından sonra Müdür Yardımcısı oldum. Bu yıl tekrar Mağaza Müdürlüğü sınavlarına girdim ve inşallah 2018’in ortasında Mağaza Müdürü olarak kariyerime devam edeceğim. Bence başarmak için önce markayı sahiplenmek ve bu işi sevmek gerekiyor.

916 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz çok keyifli bir mağazayız, kalabalık olduğumuz için birçok işi başarıyla gerçekleştirebiliyoruz. Tünel Ekibi çok heyecanlı, hedef gerçekleştirmeyi seven, şikayet etmeyen ve şikayet almayan, hizmeti en iyi seviyede tutmaya çalışan, sağlam ve dinamik bir ekiptir. Mağazamızın metrekaresi büyük olduğu için lansman ve toplantı gibi şirket içi organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Bu da bizim perakende alanının ne kadar keyifli olduğunu anlayabilmemizi sağlıyor.

Bunun dışında çok kültürlü olmaktan bahsetmiştim. Çok kültürlü olmak, farklı coğrafyalardan gelen arkadaşlarımızla birlikte çalışmamızı sağlıyor. Bunun yanı sıra yine turistlerin uğrak noktasında, İstanbul’un çok güzel bir merkezindeyiz. Farklı milletlerden gelen müşterilerimiz, içeride inanılmaz bir kültür döngüsü yaratıyor. Biz de tüm bu kültürlere saygıyla ve değerle yaklaşarak hizmeti en iyi şekilde vermeye çalışıyoruz. Bu çok kültürlü lokasyon kendimizi geliştirmemizi ve diri tutmamızı sağlıyor. Bu sayede mağazada eğlenerek çalışıyoruz.

625 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Çok kültürlü olmamız sağlam kaynaklardan beslenmemizi sağlıyor. Çalışan öğrenci arkadaşlarımızın okuduğu bölümlerle perakende işini bağdaştırdığımız zaman ortaya çok güzel işler çıkartabiliyoruz. Aynı markanın birçok şehrinde hep birlikte çalıştığımız için birbirimize sürekli entegreyiz. Şehir farkı gözetmeden birbirimizle sıkı iletişimler kurabiliyoruz, bu da bize çok keyif veriyor. Kars’taki ve Antalya’daki bir ürüne anında ulaşabiliyoruz, müşterilerimizi bunlarla mutlu edebiliyoruz. Bunların hepsi bizi de mutlu ediyor çünkü şirket bize uzak değil. Ortak kaynaktan beslenmek bizim için çok güzel çünkü farklı şehirlerdeki arkadaşlarımızla aynı anda birçok işi yürütebiliyoruz. Misyonu ve vizyonu olan bir şirkette bunu kurumsal bir şekilde ortaya koyup başarıya koşabilmek hepimiz için ilham verici oluyor.