Cevaplar 8

Filtrele:Sırala:

Neden İstanbul Üniversitesi? (60 Cevap)

Öncelikle üniversitenin yeri çok hoşuma gitti. Lisede de manzarası güzel ve rahat nefes alabileceğim ortamları tercih ettim hep. Bu yüzden İstanbul Üniversitesi benim için bulunmaz nimetti. Zaten hem köklü bir üniversite olması hem de İstanbul'da olması da ayrıca bir avantajdı benim için.

Neden Tıp Bölümü? (68 Cevap)

Aslında tamamen sözel bir insanım. Sadece psikiyatrist olabilmek için bu zorlu yola başvurduğumu itiraf ediyorum. Daha sonra da tarih ve edebiyat fakültesi okuyup hem insanların sadece düşüncelerini değil ruhlarını,hissettiklerini de anlayıp kalemimi kuvvetlendirerek yazarlık üzerine adımlar atmayı planlıyorum.

İstanbul Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (47 Cevap)

Harika bir ortamı var. Ve herkes amaçlarını, hedeflerini çok iyi değerlendirip buraya gelmiş durumda. Manzarası, eski ve hoş bir hava katmış olan binası ve istisnalar dışında öğrencileri de harika ...

İstanbul Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (49 Cevap)

İçeride fazla siyasi bir ortam var. Ama bu tatlı bir siyaset. Benim gibi konuşmayı ve tartışmayı sevenler için iyi bir yer. Ama bazen çok üstüne gelebiliyorlar insanın. Her şeye rağmen sadece tartışma var, daha ileriye kesinlikle gidemezler. Bunun için içiniz rahat olsun =)