Cevaplar 17

Filtrele:Sırala:

Neden Anlatsın? Burada sizi ne motive ediyor? (6 Cevap)

Anlatsın.com’da beni motive eden çok fazla şey var. Öncelikle aynı yaş grubuyla çalışıyorum ve hepimiz aynı zevklere sahibiz. Uygulama çok güzel, rakamları gördükçe daha çok motive oluyorum. Coder olarak yazdığımız bir uygulamanın kullanma sayısı arttıkça daha iştahlı çalışıyorum. Burada yeniliklerle iç içeyiz. Ben daha evvel videoyla ilgili hiçbir şey yapmamıştım, sadece videoları upload etmiştim ama şu an olayın derinine indikçe yeni şeyler öğrendiğimi görüyorum.

Mobile Developer olarak Anlatsın.com'da bir gününüz nasıl geçiyor? (1 Cevap)

Günlerim haftalık bazda değerlendirildiği için yapacağım işler belli. Genelde API veya UI/UX bazlı çalışıyorum. UI’ını yaptığım uygulamanın API’sini bağlayıp devam ediyorum.

Mobile Developer olarak Anlatsın.com'da görev ve sorumluluklarınız nelerdir? (1 Cevap)

Ben burada Mobile Application Developer olarak çalışıyorum. Sitemizi mobil uygulama olarak geliştirmeye çalışıyorum. Şu anda Android’ini yazıyorum. Sonrasında büyük ihtimalle IOS’u da yazmaya çalışacağım.

Anlatsın.com’da çalışmaya başladıktan sonra sizi en çok şaşırtan şey ne oldu? (1 Cevap)

Daha kötü şeyler umuyordum ama daha iyi şeyler buldum çünkü daha önce start-up’ta çalışmıştım ve bir start-up’ta çalışmanın zorluklarını biliyordum. Burada daha profesyonel bir start-up’la karşılaştım.

Anlatsın.com'da hikayeniz nasıl başladı? (5 Cevap)

Anlatsın.com’daki hikayem 2016 yılının Kasım ayında başladı. CEO’muz Eril, başka birilerinin vasıtasıyla bana ulaştı. Mobil Uygulama ve Geliştirme’ye ilk başta freelance olarak başladım. Daha sonra 2017 yılının Nisan ayında tam zamanlı Mobile Developer olarak çalışmaya devam ettim.