Arçelik

Arçelik Fresh Start Internship Program 2019

If you are interested in moving forward with your dreams, living Arçelik's technology and writing the future together; apply now!

Arçelik Fresh Start Programı nedir? (1 Cevap)

Arçelik Fresh Start yeni bir başlangıçtır. Üniversitelerin 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrencilerin teoride öğrendikleri bilgileri, dünyanın birçok yerinde lider olan bir teknoloji firmasında deneyimlemesidir. Fresh Start Programı kapsamında Arçelik’e dahil olan stajyerlerimiz 3 ay boyunca bir mentoreşliğinde bir projeden sorumlu oluyorlar. Stajlarını bitirdiklerinde güzel bir performans sergilemeleri durumunda da kadroya geçme fırsatına sahip oluyorlar.


Arçelik Fresh Start Internship Program 2019 için son başvuru tarihi nedir ve başvuru süreci nasıl ilerliyor? (1 Cevap)

  • 21 Ocak - 15 Mart: Gerekli kriterlere sahip olan herkes webden, sosyal medyadan, üniversite etkinliklerimizdeki standlarımızdan online olarak kolayca başvurabilecekler.
  • 18 Mart - 22 Mart: Başvuran adaylar arasında gerçekleştirilecek ön eleme sonucu, sınava hak kazanan adaylar belirlenecek.
  • 25 Mart - 14 Nisan: Ön eleme sonucu sınava hak kazanan adaylar, online sınavla değerlendirilecekler.
  • Mayısın Son Haftası: Online sınav sonucu yapılacak değerlendirmeyle staja kabul edilen öğrenciler açıklanacak. 

Arçelik üniversitelerde nasıl etkinlikler düzenliyor? (1 Cevap)

Arçelik geleneksel üniversite aktivitesi kavramını yıkıyor!

Arçelik bu yıl üniversite aktivitelerinde klasik yaklaşımdan uzaklaşarak öğrencilere deneyim yaşatmayı hedefliyor. Arçelik İnsan Kaynakları ekibi üniversite aktivitelerini yeni bir bakış açısıyla tasarlayarak klasik üniversite aktivitelerinde hiç de alışık olmadığımız bir deneyim sunuyor.

Öğrencilere iş hayatının sadece klasik ve rutin yönlerini değil, takım ruhu, eğlence, sosyalleşme, birlikte başarma gibi sosyal ve sportif birçok farklı yönünü gösterime sunuyor.

Etkinliklere katılacak olan öğrenciler; bir gün geleceğin teknolojisini tasarlayan uzman mühendislerin bulunduğu bir ekiple sohbet ederken; bir başka gün yelken takımının, bir beyin fırtınası ekibinin ya da gurme aşçılar ekibinin parçası olabiliyor.

Arçelik'te stajyerler için mülakatlarda neler soruluyor? (1 Cevap)

Arçelik’in çalışanlarında aradığı bir takım yetkinlikler var. Bizim işveren marka değer önermemizde aradığımız özelliklerden bir tanesi yenilikçi olmaktır. Bu yüzden stajyerlerde aradığımız özellikler; kişinin yenilikçi, takım çalışmasına yatkın ve meraklı olması, kendisini ve işini sürekli geliştirmesidir. Dijital işe alım süreçlerimizin yanı sıra Ar-Ge, Üretim, Mühendislik gibi bazı teknik roller için departman yöneticileriyle teknik mülakatlar da yapıyoruz.


Pozisyon Bilgileri

Staj
Tam Zamanlı / Full Time


Son Başvuru Tarihi: 15.03.2019
Başvuru süresi doldu.
Arçelik

123 soru, 207 cevap.