Cevaplar 4

Yükleniyor...

Engineering Society of Eskişehir, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi mensubu ve kendini geliştirmek isteyen tüm öğrenci arkadaşlarımıza açıktır.

İnstagram /LinkedIn/ Facebook/Twitter EsoesOgu

Hesaplarımızdan bizlere ulaşıp üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her yıl eylül ayı oryantasyon döneminde üye alım standlarımız ile sizlerle olacağız.

112 görüntülenme

Farklı bölümlerden öğrencilere ulaşarak, çeşitli üniversite ve kulüplerle iş birliği yaparak bir arada ve disiplinler arası çalışma imkanı sunmak  topluluğumuzun amaçlarından biridir.

Üyelerimizin kariyer yönelimine yardımcı olmak ve kendilerini geliştirmelerini sağlamak, bu alanda çeşitli imkanlar sunmak öncelikli hedeflerimizden biridir.

Engineering Society of Eskişehir(ESOES), bünyesinde bulundurduğu ekipler ile keşfederek fark yaratmayı amaçlayan bir öğrenci kulübüdür.

Yıl içersinde teknik geziler ile Endüstri 4.0'ı fabrikalarda yerinde gözlemlemeyi sağlamaktadır.

Düzenlediği etkinlikler ile yıl içerisinde gerçekleşen teknolojik,bilimsel ve mühendislik konularını ele almaktadır. Bu etkinliklerde konunun uzmanı kişilerle katılımcıların gelişimini sağlayıp, bir çok staj, network katkısı sağlamaktadır.

Düzenlediği Workshop'lar ile teknik bilginizi arttırmayı sağlar.Yapay zeka ve Elektrikli araç projesi olan Devrim-26 ile derste öğrenilenleri pratikte uygulamayı sağlar.

DreamsTalk ekibi ile Hayallere yolculuk başlatıp, "Hayal et, Keşfet, Hükmet" mottomuzda emin adımlarla ilerler.

Ar-Ge ve Dış İlişkiler ekibi ile ülkemizde ve işbirlikçi topluluklarımızda gerçekleşen etkinliklerde üyelerimiz ile birlikte bulunmayı sağlar.