Cevaplar 7

Filtrele:Sırala:

Ankara şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (141 Cevap)

Ulaşım sorun olabiliyor. Çok engebeli yerler var, yürümekten de yorulabilirsiniz bazen. Kışları çok soğuk, yazları çok sıcak harbiden de. İklimi sert yani bunu baştan söyleyeyim arkadaşlar.

Ankara şehrinde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (151 Cevap)

Ankara'da çok güzel yerler, çok değerli insanlar-ortamlar var. Bir gününüze diğer insanların imkanlarına iç geçirerek başlayıp, akşamına bir başka diğer insanların durumuna üzülüp kendi halinize şükrederek bu günü günü bitirebilirsiniz. İnsan çeşitliliği bakımından zengin bir şehir bence. Gözlemi seven birisi için değerli şeyler bunlar.

Hacettepe Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (50 Cevap)

Bazen çok kalabalık olur. Yemekhane, otobüs durağı gibi yerlerde uzun süre sıra beklersiniz, kütüphanede oturacak yer bulamazsınız bazı dönemlerde. Sabrı öğretir tabi ama bazen çileden çıkarır adamı.

Hacettepe Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (52 Cevap)

Bir ODTÜ, bir Boğaziçi gibi kendi kültürü-karizması vardır diyemeyiz ama bünyesinde her zaman kaliteli insanlar bulundurur (Hacettepe de boru değil neticede). Özgür bir ortamı var ve kendi kafanıza yatkın insan ortamını bu üniversite bünyesine bir şekilde bulursunuz. Farklı düşüncede ya da gelir tabakasından insanlarla aynı ortamı paylaşmak size çok şey katar. Beytepe Kampüsü doğayla iç içe, kafa açar çok iyidir. Ayrıca Sıhhiye Kampüsü'nin olduğu taraflar da harika. Hamamönü küçük ama muhteşem bir yer. Üniversite hayatımda barınmaya o taraflarda başladığım için oradan kopamadım. Beytepe'de başlayanlar da ihmal etmesinler derim.