Cevaplar 59

Sırala:
Ulaşım iki eylül kampüsüne çok sıkıntı oluyor
Herkesin dengesiz yürümesi ve yaya yollarının çok dar olması çok büyük bir sorun.
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Besyo, Havacılık ve Yabancı Diller Yüksekokulunun İki Eylül Yerleşkesinde olması Yunus Emre Kampüsüne olan uzaklığı sosyal ve kültürel etkinliklerin duyurulması açısından zorluk yaratıyor. Ama tabi ki bunu egale etmek senin elinde.
Okula arabayla girerken sorun cikartmalari
İlk olarak bir lise mezunu iseniz ve Anadolu üniversitesini tercih etmek istiyorsanız. Bence Anadolu üniversitesi sizi bir çok konuda rahatlatıcak, üzmeyecek ve ya başınızın ağrımasına sebep olmayacak bir üniversitedir.

Mühendislik fakültesi öğrencisiyim. Bu nedenle kampüsüm İki Eylül kampüsü. Ne yazık ki İki Eylül Kampüsüne olan ulaşım biraz zor. Her saat araç bulabillirsin fakat yoğunluktan binemeyebilirsin. Servis ile gelen öğrencilerde var. Bu servisler sadece geliş için kullanılıyor. Çok nadir bazı servisler sizi ders çıkışı alıyor. Sınav günleri bunlar sıkıntı yaratabılıyor.

Okula gelen araç sayısı artmalı. (Kırmızı 4 ve Mavi 4 önemli saatlerde çok kalabalık oluyor, birkaç kez giriş kapısına yaslanarak gittiğim oldu :) )
Şehrin tek yokuşunun Yunusemre Kampüsü'nün girişinde yer alması. Karlı kış günlerinde dışardan güzel görüntülerle karşılaşabilmeniz mümkün fakat başınıza geldiğinde sizi dumur edebiliyor. :)
sınav olunacak derslerin dağılımı dengesiz. şöyle ki 6 dersten sınava gireceğim. cumartesi iki dersten pazar günü 4 dersten sınava giriyorum. çok saçma...