Cevaplar 69

Sırala:
Eskişehir tam bir öğrenci kentidir. Bir öğrenci zorluk çekmeden kendi kişiliğini ortaya koyarak kendi ayakları üzerinde durma şansı bulabilir bu şehirde. Anadolu üniversitesi merkez kampüsü bana göre küçük ama bir çok üniversiteye göre büyük, oldukça düzenli, etkileyici bir mimariye sahiptir. Şehirde olduğu gibi okulda da çok cüzzi tutarlar ödeyerek klasik müzik konserleri dinleyebilir, tiyatro oyunları seyredebilir, okulun sinemasından yararlanabilirsiniz. Yine günlük 1tl gibi bir tutar ödeyerek okulun yemekhanesinden faydalanabilirsiniz. Yemekler oldukça lezzetli bu arada. Anadolu Üniversitesi oldukça geniş bir kütüphaneye sahiptir, benim en sevdiğim bölümlerinden biri de gazete arşivi. Ayrıca bir sene boyunca faydalandığın KYK yurdu da kampüsün içinde yer alır. Güzel sanatlar öğrencilerinin yapmış olduğu çok çeşitli heykelleri de okulun her bir yerinde görebilir inceleme şansı bulabilirsiniz. Genelde çok eğlenceli bir iştir. Güzel sanatların önündeki teller, çeşitli tesisat malzemeleri ve musluktan yapılmış sinek figürü benim favorim yapanın ellerine sağlık. :)
Anadolu Üniversitesinin en beğendiğim yanlarından birisi öğrenci kulupleri Marketing Anadolu diye bir kulüple tanıştım hem çok çalışıyorlar hemde çok içli dışlılar arkadaşlık hat safhada muhakkak üye olunması gereken bir kulüp
Yüzme havuzu, etkinlikleri, tiyatrosu, sineması, müziği, mimarisi..
Dişe dokunur iki tartışılmaz beğendiğim Yemeklerin 1 tl ve leziz olması, kütüphane nin 7/24 açık ve kullanışlı olması.
Çoktan seçmeli testler ve interaktif e-seminer sistemlerin iyi olması..
Bence en büyük artısı öğrenci kulüplerine gösterilen ilgi ile öğrencilerin iş hayatına hazırlanmasıdır. Özellikle Marketing Anadolu Kulübünün bana olan getirisi ve öğretisi saymakla bitmez.İlerde karşımıza çıkabilecek tüm engellerden sıyrılmamıza yardımcı olmakta.Organizasyon,takım çalışması ,yönetim,iletişim ve daha birçok konuda deneyimlilik sağlıyor.Ayrıca Marketing Anadolu ailesi diye bir gerçeklik olduğunun da altını çizmek gerekir.
Rahatlığı, şehir içindeki yerleşimi, ulaşımı. Ve en önemlisi de Anadolu Kaplanları yani Marketing Anadolu Kulübü.
; bize pazarlamayı, arkadaşlığı, samimiyeti, organizasyon yapmayı, eğlenceyi kısaca çoğu şeyi öğreten kulüp. Buraya uğramadan Anadolu Üniversiteli oldum demeyin. Amatör ruhla profesyonel işler yapmak istiyorsanız mutlaka uğrayın, sizi daima güler yüzlü, sıcak ve samimi öğrenci arkadaşlar karşılayacaktır.