Cevaplar 68

Sırala:
Eskişehir tam bir öğrenci kentidir. Bir öğrenci zorluk çekmeden kendi kişiliğini ortaya koyarak kendi ayakları üzerinde durma şansı bulabilir bu şehirde. Anadolu üniversitesi merkez kampüsü bana göre küçük ama bir çok üniversiteye göre büyük, oldukça düzenli, etkileyici bir mimariye sahiptir. Şehirde olduğu gibi okulda da çok cüzzi tutarlar ödeyerek klasik müzik konserleri dinleyebilir, tiyatro oyunları seyredebilir, okulun sinemasından yararlanabilirsiniz. Yine günlük 1tl gibi bir tutar ödeyerek okulun yemekhanesinden faydalanabilirsiniz. Yemekler oldukça lezzetli bu arada. Anadolu Üniversitesi oldukça geniş bir kütüphaneye sahiptir, benim en sevdiğim bölümlerinden biri de gazete arşivi. Ayrıca bir sene boyunca faydalandığın KYK yurdu da kampüsün içinde yer alır. Güzel sanatlar öğrencilerinin yapmış olduğu çok çeşitli heykelleri de okulun her bir yerinde görebilir inceleme şansı bulabilirsiniz. Genelde çok eğlenceli bir iştir. Güzel sanatların önündeki teller, çeşitli tesisat malzemeleri ve musluktan yapılmış sinek figürü benim favorim yapanın ellerine sağlık. :)
Anadolu Üniversitesinin en beğendiğim yanlarından birisi öğrenci kulupleri Marketing Anadolu diye bir kulüple tanıştım hem çok çalışıyorlar hemde çok içli dışlılar arkadaşlık hat safhada muhakkak üye olunması gereken bir kulüp
Yüzme havuzu, etkinlikleri, tiyatrosu, sineması, müziği, mimarisi..
Aktif olabileceğimiz bir çok sosyal faaliyet bulunmakta. Hem kulüplerle iş dünyasında kendimizi geliştirebilirken tiyatro dans ve müzik topluluklarıyla sanat alanını da tercih edebiliyoruz.
Yemeklerimizi ucuz ve kaliteli yiyor spor salonu ve havuz imkanlarından yine maliyeti düşük bir şekilde faydalanıyoruz
kampüsün şehrin her noktasına yakın olması, öğrenci kalitesi , sosyal yönden çok etkileyici ve başarılı olması
Dişe dokunur iki tartışılmaz beğendiğim Yemeklerin 1 tl ve leziz olması, kütüphane nin 7/24 açık ve kullanışlı olması.
Bence beğenmediğim yönünü söylesem daha kolay olacaktır