Cevaplar 7

Filtrele:Sırala:

Bilkent Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (87 Cevap)

Birey olarak kendinizi geliştirmeniz konusunda sağladığı olanaklar, hocaların büyük bir çoğunluğunun ders ile ilgili yaşadığınız sorunlarda sizinle ilgilenmesi, ülkenin en donanımlı ve içinde en rahat çalışılabilecek kütüphanesinin burada olması, öğrenciyken part-time çalışabileceğiniz, staj yapabileceğiniz hatta mezuniyet sonrası full time da çalışabileceğiniz bir çok şirketin bulunduğu Cyberpark, araştırma yapmanız konusunda size motivasyon sağlayabilecek bir ortam, kampüsteki imkanlar, bütün bir sene boyunca kampüste gidebileceğiniz söyleşiler ve etkinlikler,

Neden Bilgisayar Mühendisliği Bölümü? (75 Cevap)

Geleceği parlak ve sürekli gelişime açık bir alan olması nedeniyle bu bölümü tercih ettim. Ayrıca daha önceden başka bir üniversitede Endüstri Mühendisliği okuyordum, orada okurken bu bölüme daha çok ilgi duyduğumu ve çalışma alanlarının daha net, daha zevkli olduğunu farkettim. Bu da bölümü seçmem de önemli bir etken oldu.

Neden Bilkent Üniversitesi? (96 Cevap)

Türkiye'de üniversitenin lise gibi değil de gerçekten üniversite olduğu, birey olarak kendinizi geliştirebilmeniz için size en iyi imkanları sağlayacak yegane üniversite olduğu için Bilkent Üniversitesi.

Ankara şehrinde öğrenci olmanın eksileri nelerdir? (138 Cevap)

Bence çok eksiği yok ama bu şehre dışarıdan gelmiş bir çok öğrenci için en büyük sorun Ankara'da denizin olmaması :)