Cevaplar 3

Yükleniyor...

Etkinlik takvimimiz sırasıyla Finans Kongresi, Women Power, Liderlik ve Kariyer Zirvesi ve Glokal Start-up Days gibi kariyer etkinliklerinden, dönem başında üyelerimizle tanışmak ve içlerindeki lider ruhu ortaya çıkarmak için düzenlediğimiz Eymir Gölü Liderlik Oyunları'ndan (EGLO) Ankara'nın ilk geleneksel öğrenci partisinin festivale dönüştüğü ve bu yıl 2.sini düzenleyeceğimiz CheersFest'ten bu yıl ilk kez düzenlenecek METUBIZ Marketing School isimli pazarlama eğitiminden ve Invest It Up adlı online borsa yarışmasından oluşuyor. Her alana hitap eden geniş etkinlik yelpazemiz ile yeni üyelerimizi heyecanla bekliyoruz!

Merhabalar,

ODTÜ İşletme Topluluğu'nun kapısı her zaman bütün bölümlerden öğrencilere açıktır. İsmi itibariyle sadece İşletme Bölümü öğrencilerine hitap ettiği yanılgısına düşmemenizi tavsiye ederiz.

102 görüntülenme

Merhabalar,

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak her yıl dönem başlangıcı itibariyle tanışma toplantıları düzenliyor ve yeni üyelerimize topluluğumuzu tanıtan etkinlikler düzenliyoruz. Etkinlik takvimimize, toplantı tarih ve yer bilgilerine sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca İktisadi ve İdari Bilimler Bölümü B Binasındaki topluluk odamızda da sizleri bekliyor olacağız.

108 görüntülenme