Cevaplar 11

Yükleniyor...
331 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Ben turist olarak dahi Asya'ya gitmemiştim ama Singapur'a gittim. Avrupa'dan sonra Asya'ya gitmek çok farklıydı. Müthiş bir kültür şoku yaşadım. İnsanların size hitabı çok farklı. En büyük zorluk da insanlarla anlaşmak oldu çünkü hiçbir zaman söyledikleri ve yaptıkları bir değil. Ama zaman içinde bir şekilde adapte oluyorsunuz. Onlar da size alışıyorlar. Bu sayede Singapur'da birbirimize yaklaşarak çok başarılı bir 5-6 yıl geçirdim.

494 görüntülenme
·
Transkripti Göster

En önemli şey, ne yapmak istediklerine karar vermeliler ve sevdikleri işi yapmalılar. Satış için konuşacak olursam; eğer gerçekten böyle bir dinamik ortamda kendilerini test etmek istiyorlarsa, Colgate ideal bir okuldur. Dolayısıyla kariyer anlamında kendilerini geliştirebilecekleri bir organizasyondur. Eğer bu ateşi içlerinde hissediyorlarsa, mutlaka Colgate'e başvurmalarını tavsiye ediyorum. Böylece hayat boyu harika bir deneyim yaşayabilirler.

189 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Colgate, her 3-4 yılda bir, yeni bir mücadele verdi ve beni hiç sıkmadı. Bunu büyük bir avantaj olarak görüyorum. Bunun dışında çok uluslu ve çok kültürlü bir yapısı var. Nereden geldiğiniz hiç önemli değil. Yeter ki işinizi doğru yapın ve istekli olun. Bu yüzden çalışırken çok keyif alıyorum.

244 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Colgate çok uluslu bir firma ve Colgate'in olmadığı bir ülke hemen hemen yok gibi. Hem Türkiye'de hem Türkiye-Avrasya bölgesinde hem de globalde fırsatlar var. Eğer siz işinizi doğru yapıp o azmi ve isteği gösterirseniz, Colgate size bu kapıları rahatlıkla açabiliyor.

224 görüntülenme
·
Transkripti Göster

Biz müşteri ilişkilerine çok önem veriyoruz ve onlarla beraber belli projelerde yardımcı oluyoruz. Örneğin; Carrefour'la beraber son zamanlarda yaptığımız bir Kategori Yönetimi çalışması var. Rafları ve portföyleri düzenliyoruz. Sonuç olarak onların satışını arttırmaya çalışıyoruz. Bu sayede bizim satışlarımız ve pazar payımız da artıyor. Dolayısıyla Satış Departmanı'nı müşteriyle beraber çalışan ve onlara bu konuda yardımcı olan bir departman olarak da düşünebiliriz.