Cevaplar 7

Filtrele:Sırala:

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin hoşlanmadığınız yanları nelerdir? (5 Cevap)

Kıbrıs'ta yer alması nedeniyle sıkıntı yaşatıyor diyemem ancak insanların saçma sapan, herhangi bir kanıta dayanmayan ön yargısı bazen bunaltabiliyor. Ama, onların zannettiği gibi bir okul olmadığını bilmeniz sizi rahatlatıyor.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü mezunu ne iş yapar? İş imkanları nelerdir? (10 Cevap)

Her alana açılabilirsiniz. Sporcu fizyoterapistliğinde gelişirseniz anadolu kulüpleri veya büyük takımlarda çalışabilirsiniz. hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde çalışabilirsiniz. yeni açılan fizik tedavi hastanelerinde zaten çalışma imkanlarınız bir hayli fazla.

Neden Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü? (16 Cevap)

Manevi haz olarak birçok mesleği geride bırakacak bir meslek. Yıllardır yürüyememiş küçücük bir çocuğa ilk adımı attırmanın, ona destek olmanın ve onun gibi bizden hiçbir farkı olmayan milyonlarca insanı tekrar sosyal hayat döndürmenin hazzı için bu bölümü seçtim.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde öğrenci olmanın artıları nelerdir? (6 Cevap)

Sessiz,sakin,büyükşehir havasından uzak bir öğrenci hayatı yaşamak. Her işimizi kolayca halledebilmek. Ve yardımsever, modern Kıbrıs halkıyla gayet güzel bir iletişim kurarak her türlü sıkıntıda danışabileceğin insanların bulunması. Akdenizin harika suyundan yılın her döneminde yararlanma fırsatı. Hocalarla kolay temas kurabilmek, şehrin her türlü imkan ve olanaklara sahip olması itibariyle başka şehirlere sadece gezmek amacıyla gitme fırsatı sunması. Özgür yaşayabilmeniz, kimsenin kimseye karışmaması.

Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin beğendiğiniz yanları nelerdir? (5 Cevap)

Büyük ve modern kampüsü
Başarılı akademisyenleri
Akademisyenlerle rahatça iletişim kurma imkanı
Lab imkanları
Güncel cihazların bulunması
Uluslararası tanınırlığı
Bütün bölümlerde dünyaca tanınan akredite programlarına tam olarak üye olması ve dolayısıyla diplomanın ve verilen eğitimin her yerde kabul edilir düzeyde olması.