Cevaplar 9

Yükleniyor...

Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü, gerek kamu kurumlarında gerekse özel teşebbüslerde faaliyet gösteren firmalarda, bulunduğu kuruluşu halka tanıtacak, halkın kurumun sunduğu ürün veya hizmeti tanımasını sağlayacak nitelikli kişileri yetiştirmeyi hedefler.Bu bölümün temel amacı, tanıtıcı haber bültenleri, broşürler, görsel ve yazılı medya ile firmayı entegre edecek kişileri yetiştirmektir. Bu bağlamda bu bölümden mezun olan kişilerin görevleri arasında, sergiler, konferanslar, basın işlemleri, toplantılar gibi organizasyonları düzenleme ve tertipleme işlevleri sayılabilir.

97,327 görüntülenme

sevdiğimi söyleyemem. okulum biter bitmez istanbula yerleşmeyi düşünüyorum müziğim açısından ve kendi açımdan.

534 görüntülenme

gece hayatı arıyorsanız havanızı alırsınız. kalitesiz pop ya da club istiyorsanız yer çok ama farklı tarzlarda marjinal mekanlar arıyorsanız işiniz zor. bulabileceğiniz en farklı şey alternatif rock ya da retro olur. kaldı ki onlarla mutlu olsanız bile 00.00'dan sonra zor otobüs bulursunuz.

farklı bi imaja sahipseniz (küpe, piercing, rasta vs) yolda yürürken mutlaka parmakla işaret eden ya da laf atan birileri olacak. buna hazırlıklı olun. gezilebilecek yerleri sınırlı. merkez dışında bi yerde bişi yapamazsınız ki merkez de zaten üsküdar sahilin yarısı kadar bir alan.

384 görüntülenme

geceleri ölü bir üniversite. akşam 11'den sonra yaka paça dışarı çıkarılıyorsunuz. hani Çukurova Üni'deki gibi çadırımı alayım bu akşam okulda kamp yapalım diye bir durum söz konusu değil. İmkanlar çok kısıtlı. Kültürel bi etkinlik icin izin almaya kalkarsınız. dedenizin nikahına kadar sorgular ve baltalamaya calışılırsınız. otobüs sefer sayıları ve kalitesi yetersiz üstelik pahalı. amfi kültürü yükseltilmiş sıralar ile sınırlı.

974 görüntülenme