Cevaplar 5

Yükleniyor...

Küçüklüğümden beri varolan sorunları çözmeyi çok sevmişimdir. Özellikle Proglamlamayı bir zeka sorusu olarak görüp üstünde kafa yormak fazlasıyla hoşuma gidiyor. Ben ilk defa bir dersi üniversitede sevdim. Bunun dışında teknolojiyle içli dışlı olmam popüler bir meslek olması beni çeken yönleriydi diyebilirim. Sanılanın aksine çok da soyut bir bölüm olmadığını düşünüyorum. İşte bütün bu sebepler beni bu mesleği seçmeye itti.

328 görüntülenme

Rahatlığı, kampüs hayatı, öğrencileri ve daha sayabileceğim birçok şey. Bana soracak olursanız Hacettepe (özellikle Beytepe) Ankara'nın en iyi kampüsü hem doğasıyla (yeşil vadi) hem de eğlence merkezleriyle. Kampüs çok toplu olduğu için tüm bölümler birbirine yakın (Endüstri Mühendisliği hariç) insanlarla fazla tanışma imkanınız var. Eğer sosyal biriyim diyorsanız Beytepe tam size göre.

307 görüntülenme

Sıraları. Kesinlikle upuzun olan bitmeyen kuyrukları. Başka bir şey daha söylemek gerekirse bilmiyorum bu söyleyeceğim bölümden midir yoksa Üniversiteden midir ama öğrenciye fazla yük bırakılması.

627 görüntülenme

Hem marka değeri yüksek hem kampüs hayatının tadını çıkarabileceğiniz iyi bir üniversite.

744 görüntülenme