Cevaplar 2

Yükleniyor...

Bu sene kulübümüzün organizasyon koordinatörlüğü görevindeyim. Açıkça söylemek gerekirse geçen yıl hazırlık okuyan birisi olarak bu kulübe girerken hiç bana bu kadar faydalı olacağını düşünmemiştim. Gerçekten her anlamda sizi profesyonel iş hayatına hazırlayan bir ortam; bir yıldır Eik sayesinde kendimi çok geliştirdiğimi düşünüyorum. Bir anda üst düzey yöneticilere mail atmaya başladım , etkinlikler ,sponsorluklar, sektörler hakkındaki bilgi ve birikimim arttı, zamanı verimli kullanmam gerektiğini de kulüpte görev almaya başladıktan sonra fark ettim. Saydığım şeyler gerçekten benim kendimi geliştirdiğim alanlar ama bunlardan daha önemlisi kulübün içindeki samimi ortam. İlk defa bu tarz etkinliklerde sorumluluk almaya başladığımda birçok hata yaptım fakat her zaman o kadar olumlu tepkiler aldım ki insan böyle sıcak bir ortamla karşılaşınca işine çok daha istekle sarılıyor.

145 görüntülenme

Öncelikle Ekonomi İşletme Kulübü (EİK) olarak okulumuzun en çok etkinlik düzenleyen kariyer kulüplerinden bir tanesiyiz, bu yüzden çok farklı alanlarda her yıl birçok etkinliğimiz oluyor. Kısaca bahsetmek gerekirse;
*Sektör Yolculuğu isimli etkinliğimizde her yıl farklı bir sektörden önemli isimleri okulumuzda ağırlıyoruz.
* Yeni gelen arkadaşlarımızla değerli hocalarımızı bir araya getirerek bölüm tanıtımları yapıyoruz.
*Denetim&Danışmanlık alanında da her sene çok önemli şirketleri okulumuzda ağırlıyoruz.
*Çeşitli eğitimler düzenliyoruz her sene ve bu eğitimler gerçekten çok yaralı oluyor katılanlar için (örn: dijital pazarlama, mülakat teknikleri).
* Kulübümüzün yıllardır düzenli olarak yaptığı Case Days adlı etkinliklerimiz bu sene de devam edecek.
*** Son olarak da EİK olarak her sene diğer etkinliklerimizden daha geniş çaplı bir etkinlik düzenliyoruz. Bu etkinliklere çağrılan isimler,katılımcı sayısı ve medyanın ilgisi daha farklı oluyor tabi. Geçen seneki Medya Ekonomisi Zirvesi ile ilgi ayrıntılı bilgi almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.ntv.com.tr/video/ekonomi/medya-ekonomisi-bulusmasi,-qCmXxG2uUCaS7SGhwjYkg

Bu seneki etkinliklerimizi merak ettiyseniz veya bu etkinliklerin bir parçası olmak isterseniz bizi takipte kalın ;)

171 görüntülenme