Trabzon
19 öğrenci ve mezun anlattı.
Çooook. Öncelikler halk çok sevecen ama Galatasaray formasıyla çok dolaşmayın sakın yoksa bu iş terse dönebiliyor şakayla karışık çok ezeyular sizi dağ :). Halk çok sevecen komik ve öğrencilere karşı çok yardım severler. Bizim istediklerimizi hemen yapma eğiliminde olan bir halk var ve bizi baştacı yapan tabi belli yüzde 10 luk kısımda öğrencilere biraz düşman yaşantımızı beğenmediklerinden ama onlarda kendi içlerinde böbürleinir belli etmezler ticaretlerine devam ederler.
Trabzon çok enteresan bir şehir.İnsanlarına,esnafına,öğrencilerine hem çok kızacaksınız hemde kopamayacak kadar çok seveceksiniz :) sahilleri,ormanları,yaylası sizi bu şehre bağlayacak.Öğrenci ağırlıklı bir şehir olduğu için her türlü aktivite yapılabilir.
Tüm cevapları (11) görmek için tıklayın.
Haftanın en az 2 günü bol yağışlı geçer :) Çok garip havası vardır.Hava günlük güneşlik iken birden bastıran yagmurlar gününüzü mahvedebilir.Şemsiye ile gezmekte fayda var :) Kira yönünden biraz pahalı onun dışında pek eksisi yok.
Haftanın en az 2 günü bol yağışlı geçer :) Çok garip havası vardır.Hava günlük güneşlik iken birden bastıran yagmurlar gününüzü mahvedebilir.Şemsiye ile gezmekte fayda var :)
Tüm cevapları (11) görmek için tıklayın.