Sivas
12 öğrenci ve mezun anlattı.
Sivas şehri uzun ömürlü arkadaşlıkların olabileceği sıcakkanlı insanlarında bulunduğu bir kenttir.Ayrıca tarihe merakı olanlar için tarihi mekanlar oldukça sık ve güzel bir konumdadır...
Her şehri yaşanılanlar güzelleştirir. Sivas halkı gelişime açık ve kendini geliştiren insanlar. Kimse size sevgilinizin elinden tutup gezdiğiniz bön bön bakmaz. Rahatsınızdır. Öğrenci olduğunuz için extra indrimlerle karşılaşabilirsiniz. Çok canınız sıkılır bikaç kez istasyon caddesi turlarsınız :) Sakin, kalabalık olmayan, naif bir şehirdir Sivas.
Tüm cevapları (8) görmek için tıklayın.
Merkezde oturmak isteyenler kira bedelini yüksek öderler ayrıca ulaşım içinde toplu taşıma araçlarına ihtiyaç duyacakları için artı bir ücret gerekir...Bunların yanı sıra kışları sert olduğu için doğalgaz faturaları bazen uçuk kaçık olabilir.Tam olarak gerçekten iyi bir yurt diyeceğim erkek yurtları yoktur kızlar hakkında da fikrim olması mümkün değildir.
Fakat kızlara tavsiyem alışveriş için fazla dolanmayın biraz pahalı olabilir :)
Ne beklediğinize bağlı biraz öğrencilik hayatından. Eğer çok aktif bir insan olmak isterseniz sıkılırsınız Sivas'ta. Yapabileceğiniz aktiviteler sinema, bowling, alışverişden öteye pek gidemez. Ev kiraları şehre göre çok yüksek ve zaten kiralık ev kolay kolay bulunmaz.
Tüm cevapları (8) görmek için tıklayın.