İstanbul
398 öğrenci ve mezun anlattı.
Istanbul'da ogrenci olmak bir cok sikintiyla bas etmenizi gerektirir. Baslarda ailenizin yaninizda olmamasi sizi korkutsa da sonrasinda ozguven sahibi bir birey olabilmeniz icin cok onemlidir. Bence Istanbul her ogrencinin hayatinin bir kismini gecirmesi gereken bir sehir. Sonrasinda belki de bikmis bir sekilde ayrilacak olsaniz bile bu sehirde ogrendikleriniz size kar kalir.
İstanbul'da öğrenci olmak demek her hayali gerçekleştirmek, her şeyin en güzeline en iyisine sahip olmak ve bu tarih ve teknoloji kokan metropolün içinde olağanüstü yaşamaktır. İstanbul'da olmak her eğlenceyi ve her sosyal imkanı size sağlar.
Tüm cevapları (206) görmek için tıklayın.
Tabiki herkesin söylediği gibi trafik ve karmaşa. Geleli 2 sene oldu, ben hala trafik saatinde otobüse binmemem gerektiğini tam olarak kavrayamadım. Ama eğer okulunuz ve eviniz birbirine çok uzak değilse bu o kadar da büyük bir sıkıntı yaratmıyor bence. Saat 5'te de Taksim'e otobüsle gitmeyivereyim nolacak diye düşünüyor insan.

Bi de insanları cidden çok karmaşuk kurmuşuk. Her ortamda değişik tiplere rastlayabiliyorsunuz, ama tabii bu iyi de sayılabilir kötü de.
Finding a suitable housing with resonable rent price is not easy near the campus areas for most universities; though it gets cheaper as one gets far away.
Tüm cevapları (206) görmek için tıklayın.