Yazılım Mühendisliği
11 öğrenci ve mezun anlattı.

Bölüm Anlatımları

Saatlerce bilgisayar başında sıkılmadan kod yazabilen , gelişime açık , sabırlı kişiler desem daha iyi olur
Tüm cevapları (1) görmek için tıklayın.
Üniversite stresi çok yoğun olduğu zamanlardı garip rüyalar görüp derin alemlere dalıyordum sonra bir gün ak sakallı dedeyle tanıştım.. Beni başlarda ışığa doğru çağırıyordu rüyalarda gelmiyordum tabi sonra bir gün bu ışığa gittim alemden aleme akan insanlar gördüm dedeyle bu sıkıntılı günlerimde hep konuştum bana geceleri hep eşlik etti üniversite sınavından bir gün önce artık yollarımız ayrılıyor oğul senin yolun burdan sonra devam edicek unutma yazılımda iyi para var dedi ve o gün ter içinde uyandım.. sınavdan sonrada rüyalarda hiç görmedim dedeyi bende tek tercihten yazılım mühendisliği yazdım...
İyi bir mühendislik oldugunu soyleyemem. Bu bolume girmeden once cokca hayalim vardi yazilimci olacagim vs. ama nerde!!
Tüm cevapları (6) görmek için tıklayın.
Hazırlanacak yazılımla ilgili müşteri ilişkilerini kurar. Müşteriden gelen talebe göre analiz ve tasarım yapar. Program yazar ve test eder. Yazılım sorunsuz şekilde yapıldıktan sonra, yönergesini hazırlayarak kullanıcıların eğitilmesini sağlar.
Bu bölümü bitirdikten sonra bankalarda, ilaç sanayinde, holdinglerde ve telekomünikasyon sektöründe iş bulmak gayet kolay. Kamu sektöründe olduğu kadar, özel şirketlerde de yazılım mühendisi ihtiyacı çok fazla.
Savunma Sanayi,Bankacılık,Otomasyon Sistemleri,Üniversiteler,.......
Tüm cevapları (4) görmek için tıklayın.

Video Anlatımlar

Android Developer